Hakkımda

Kemal Haluk Cebe Kimdir?

3 Yaşında el almış. 1982 yılında Romanya da bu konuda eğitim almış ayrıca Uzakdoğu , Hindistan, Rusya ve Avrupa da eğitimlerini alıp Türkiye de1998 yılında ilk defa enerji konusunda kitap yazıp o yıl Kültür Bakanlığı tarafından kitabı incelemeye alınıp tüm ulusal kütüphanelere dağıtılmıştır adı UMUT BİYOENERJİ dir.2020 yılında güncellenmiştir.

Türkiye de ilk DEFA BİYOENERJİ EĞİTİMLERİNİ 2000 yılında veren kişidir. 1950 yılında Niğde de yolda doğup, İstanbul da büyüyen ve baba tarafı Kafkas Anne tarafı (büyük dede) Hindistan olan bendenizin hayatı:1 1964 Yılında Yoga ile tanıştım. İlk öğretmenim Yogi kazımdan eğitimimi alarak daha sonra Bharata adında bir Hintli konsolos mensubu olan ayni zamanda yoga eğitmeni ile eğitimime devam ettim. Meditasyon ve nefes teknikleri üzerine çalışmalarımı da yoğunlaştırdım. 1970 de eğitmen olarak çalışmaya başladım. Bu ara göbek adım olan Kemal ismini aktive edince hayatımın çok değiştini görerek bu konuda araştırmalarımı yaptım. İsim analizi çalışmalarına yurt dışında da devam ettim. 1976 yılında tanıştığım Prf Yuri Sarkof la birlikte Romanya’da biyoenerji ile ilgili eğitime başlarken Bükreş üniversitesin de DR.CAROL DAVİD TIP VE ECZACILIK FAKÜLTESİNDE Tıp okudum 1982 de mezun olup. Biyoenerji haricinde akupunktur,ayurveda,refleksoloji,akupresür,masaj eğitimleri aldıktan sonra geriatri üzerinde Anna Aslan kliniğinde çalıştım. Tüm çalışmalarımı ve tecrübelerimi daha sonra Rusya ,Bulgaristan ve uzak doğudan almış olduğum eğitimlerle mesleki konuda tecrübe kazandım. 35 bin üstünde 1994 yılına kadar uygulama seansları yaptım. 1994 yılında Türkiye de çalışmalarıma devam ettim. 1998 yılında ilk kitabımı UMUT BİYOENERJİ yi yazdım. Kültür bakanlığı tarafından kitabım tüm ulusal kütüphanelere dağıtıldı. Daha sonra danışmanlığını yaptığım ve ortak çalışmaları yürüttüğümüz Türkiyenin ilk Astroloji sitesi YORUMCU’nun kurucusu arkadaşım Altan Yıldızla müşterek olarak bir araştırma kitabı olan FALA İNANMA VE FALSIZ KALMA adlı kitabı yazdık.

Sırasıyla AKROFONOLOJİ,SAĞLIKLI YAŞAM ALTERNATİFLERİ ,AKROFONOLOJİ-2 kitaplarını yazdık. Daha sonra 2010 yılında İSİMLERİN SIRRI adli kitabımı okuyucuların beğenisine sundum.
Bugüne kadar 2000’e yakın kanal6 da ve Etv de Sağlık ve yorumlar üzerine programlar sundum. Bir çok yerel kanal da programlar yaptım.
580 TV programına konuk oldum Formsante dergisinde 1 yıl analiz yaptım. 420 Konferans verdim.
2 yıldır da yerel gazetede olan ANADOLU gazetesinde sağlıkla ilgili köşe yazım devam etmektedir.
Verdiğim eğitimler Biyoenerji ve İ.K.Pranik şifa eğitimlerini 2000 yılından itibaren vermekteyim.
2020 tarihine kadar 15500 kişinin isimlerine ilave çalışması yaparak kişilerin mutlak kader dışındaki yapılanmalarını değiştirdim. Bunu da 149 kritere göre yaptım. Enerji çalışmalarında destekleyici olarak özellikle kanser tedavisinde etken olarak çalıştım.
2016 kasım ayın da KADERİN İSMİNDE SAKLI adlı kitabı yazdım.